Referinte

Inspector Scolar Judetean

- Inspectoratul Şcolar al Municipiului București
- Inspectoratul Şcolar Judeţean Ilfov
- Inspectoratul Şcolar Judeţean Gorj
- Inspectoratul Şcolar Judeţean Sălaj

Casa corpului Didactic

- Casa Corpului Didactic Tulcea
- Casa Corpului Didactic Teleorman
- Casa Corpului Didactic Gorj
- Casa Corpului Didactic "Simion Mehedinţi" - Focşani

Licee / Colegii Nationale

- Liceul Odobleja - Bucureşti
- Colegiul Tehnic Airinei - Bucureşti
- Colegiul Mecanică Fină - Bucureşti
- Colegiul Național "I.L. Caragiale" - Bucureşti
- Liceul Teoretic "G. Moisil" - Bucureşti
- Liceul Teoretic "E. Lovinescu" - Bucureşti
- Colegiul Tehnic "Miron Nicolescu" - Bucureşti
- Colegiul National "Aurel Vlaicu" - Bucureşti
- Colegiul Tehnic Media - Bucureşti
- Colegiul Economic "V. Madgearu" - Bucureşti
- Liceul Teoretic Bulgar "Hristo Botev" - Bucureşti
- Colegiul National Ion Neculce - Bucureşti
- Colegiul Naţional "Octavian Goga" - Sibiu
- Liceul German "A. M. Guttenbrunn" - Arad
- Colegiul National "Stefan cel Mare" - Suceava
- Colegiul Tehnic "Petru Musat" - Suceava
- Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară - Suceava
- Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" - Siret
- Colegiul Economic "Mihail Kogalniceanu" - Focșani
- Colegiul Economic "Ion Ghica" - Brăila
- Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" - Brăila
- Liceul de Arta "Hariclea Darclee" - Brăila
- Liceul sportiv - Tirgu Jiu
- Colegiul Economic Hermes - Petroșani
- Liceul de Informatică - Petroșani
- Liceul Teoretic "Sabin Dragoi" - Deva
- Colegiul Național de Informatică "Traian Lalescu" - Hunedoara
- Liceul Teoretic "Avram Iancu" - Brad
- Colegiul National "I.M. Clain" - Blaj
- Colegiul Tehnic "Dorin Pavel" - Alba Iulia
- Colegiul Tehnic - Aiud
- Colegiul Tehnic "Gh. Asachi" - Onești
- Liceul Pedagogic "Gh. Asachi" - Piatra Neamt
- Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" - Breaza
- Liceul Teoretic Traian - Constanţa
- Liceul Teoretic "Cuza Vodă" - Huși
- Colegiul Tehnic "Henri Coandă" - Tulcea
- Colegiul Naţional Anastasescu - Rosiori de Vede
- Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" - Roşiori de Vede
- Colegiul Tehnic "Armand Călinescu" - Piteşti
- Colegiul Naţional "Andrei Șaguna" - Brașov

Grupuri Scolare

- Grup Şcolar "Avram Iancu" - Sibiu
- Grup Şcolar de Transporturi "Henri Coanda" - Arad
- Grup Scolar Silvic - Campulung Moldovenesc
- Grup Scolar Constructii Montaj - Focșani
- Grupul Şcolar Transporturi Auto - Focşani
- Grup Şcolar Agricol - Focşani
- Grup Şcolar "G. Balj" - Adjud
- Grup Scolar Tehnologic "D. Filipescu" - Buzău
- Grup Scolar Economic "Johannes Kajoni" - Miercurea Ciuc
- Grup Scolar Economic - Administrativ "Berde Aron" - Sfantu Gheorghe
- Grup Scolar Energetic - Tirgu Jiu
- Grup Scolar "Constantin Brancusi" - Petrila
- Grup Scolar "Crişan" - Crişcior
- Grup Scolar Industrial "Al. Popp" - Reșița
- Grup Scolar Industrial - Tismana

Scoli generale

- Şcoala nr. 146 "I.G. Duca" - Bucureşti
- Şcoala nr. 280 "M. Sebastian" - Bucureşti
- Şcoala nr. 152 "Uruguay" - Bucureşti
- Şcoala nr. 79 - Bucureşti
- Şcoala nr. 175 - Bucureşti
- Şcoala nr. 5 "Corneliu Popescu" - Bucureşti
- Şcoala nr. 177 "N. Grigorescu" - Bucureşti
- Şcoala nr. 186 "E. Văcărescu" - Bucureşti
- Şcoala nr. 178 – Bucureşti
- Şcoala nr. 7 – Bucureşti
- Şcoala nr. 193 – Bucureşti
- Şcoala nr. 118 "V. Alecsandri" - Bucureşti
- Şcoala nr. 11 "I.H. Rădulescu" - Bucureşti
- Şcoala nr. 205 "Adrian Păunescu" - Bucureşti
- Şcoala Generală Nr. 5 - Arad
- Şcoala Generală "C. Aldea" - Brăila
- Scoala Nr. 1 - Motru
- Școala Generală "Carmen Sylva" - Petroșani
- Școala Generală "I. G. Duca " - Petroșani
- Școala Generală "Ana Colda" - Petrila
- Şcoala "A. Mureşanu" - Deva
- Şcoala Generală Nr. 4 - Brașov
- Şcoala Generală Nr. 14 - Brașov

Gradinite

- Centrul de Pedagogie Curativă - Simeria
- Grădinița "Voinicel" - Zalău

Despre noi

Text

Text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text.

Referinţe

Text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text.